Jonida Maliqi sapo na dha një leksion si të vishemi me klas në këtë ditë dhjetori

Showbiz

Këngëtarja Jonida Maliqi tashmë është kthyer në një ikonë të vërtetë stili.
Këtë mëngjes ajo ka publikuar disa foto në rrjete sociale në të cilat ka treguar veshjen për ditën e sotme. E gjitha e veshur më të zeza, Jonida dukej më elegante dhe në formë se kurrë. Shikoni sa në formë duket këngëtarja në këtë mëngjes të ftohtë dhjetori.