Tuna sjell fotosesionin e djalit për fundvit, sa bukur gjithçka po duket

Showbiz

Pothuajse në çdo hap të djalit të saj Tian, kemi pas rastin që ta shohim se si po zhvillohet.

Tuna dhe Patrisi nuk nguruan duke na sjell spektakël fotosh me të birin e tyre. Engjëlli i vogël po rritet pranë tyre si është më së miri. Madje ka fat që ka Tunën nënë, ngase që kur ishte në barkun e saj ai u bë i famshëm.

Edhe për këtë fundvit Tuna nuk ka nguruar të na sjell foto të bukura të birit të saj, ku disa të fundit të tij që ia ka bërë ajo i ka hedh në instagram. Fotot në fjalë ne ua sjellim që t’i shihni. Tian vërtet duket shumë bukur në këto foto.

E ç’të themi tjetër për të, vetëm se ta gëzoj jetën me shëndet./Kosovarja/