LUANA VJOLLCA NUK E MBAN DOT TË FSHEHTË, PUBLIKON MESAZHIN QË I DËRGUAN MBRËMË VONË (FOTO)

E fundit

Luana Vjollca, njihet për adhuruesit e shumë, sidomos në rrjetet sociale, të cilët e komentojnë vazhdimisht.

Një prej tyre i shkruan mbrëmë pas emisionit “Shiko kush LUAN”. Një ndjekës i Luanës i shkruan se veç bukurisë, është edhe shumë e talentuar si prezantuese.

Ky mesazh e ka bërë Luanën mesa duket të ndihet mirë dhe e ka publikuar menjëherë në instastory, duke e cilësuar si komplimentin më të mirë.

“Luana të përgëzoj për mënyrën se si moderon ose prezanton. Je shumë natyrale dhe e njeh mirë këtë punë. Shumica ndoshta te ti e vërejnë vëtëm bukurinë, por unë përvec bukurisë që normalisht nuk të mungon, po shoh edhe mjaft talent. E bën punën tënde me shumë dashuri. Komplimente. Tung nga Prishtina!”, shkruan fansi i Luanës.