Xhensila dhe mardhënia e saj me rrobat, ja rrobat e shtrenjta që vesh

E fundit

Xhensila Myrtezaj përveç bukurisë së saj ajo citohet edhe për stilin e saj të veshjes.

Këngëtarja nga Shiqpëria në çdo paraqitje publike bën bujë në media, përcjell ORAinfo.

Veshjet unike dhe të shtrenjta të Xhensilës lakmohen nga shumë femra, po që jo të gjitha kanë luskin t’i kenë ato.

Xhensila së fundi është fotografuar me një pallto të mbuluar me pupla të kaltërta, e që asaj po i shkon shumë.