Egzona një ‘kukull’ e vërtetë…Publikon foto me veshjet dhe grimin më të bukur…

Showbiz

Albatriti dhe Egzona tashmë janë ndër ҫiftet më të njohura dhe më të dashura për publikun, shkruan ORAinfo.

Ata të dy kanë shumë ndjekës në rrjetet sociale, ku janë aktiv dhe bëjnë postime të shumta.

Kohëve të fundit Egzona është shumë aktive dhe mjaftë e përfolur.

Sonte ajo ka publikuar dy fotografi në të cilat ajo duket e veshur tejet bukur dhe me grim shumë profesional.

Për më tepër shikoni vet fotografitë e saj më poshtë…/ORAinfo/