Blero dhe Afrona po i shijojnë pushimet! Amerika duket se u ka bërë mirë (Foto)

Showbiz

Blero dhe Afrona për momentin po i shijojnë pushimet e tyre në New York prej nga po publikojnë shumë imazhe së bashku.

Në fotografin e fundit të postuar, Blero dhe Afrona duken shumë në formë dhe bukur, shkruan Indeksonline.

“Dashuri” kishte shkruar Afrona në këtë postim.

Ndryshe, ata të dy udhëtojnë shumë së bashku dhe vizitojnë vende të ndryshme./Indeksonline/