Kur vajzat e Shkurtës dalin në shesh, provokojnë me veshje të holla midis dimrit

Showbiz

Gresa Behluli filloi karrierën si vajza e Shkurtës për t’u bërë emër në vete tani.

Vajzat e Shkurtës u përmendën përgjatë gjithë karrierës së saj, njëherë si të vogla e tani si femra që dijnë të provokojnë, përcjell ORAinfo.

Gresa së bashku me motrën këë herë kanë dalë në shesh dhe mënyra e tyre e veshjes ka marrë gjithë vëmendjen.

Të veshura si për mot të nxehtë, Gresa dhe motra e saj i kanë befasuar të gjithë në rrugë.