Nëna e Leartës po pi kafe bashkë me rejën e saj…Shikoni si janë veshur të dyja…

Showbiz

Drita Jakupi është nëna e Leartës, rejës së Shyhretes

Të dyja ato janë shumë të njohur tashmë për publikun.

Ato janë mjaftë aktive në rrjetet sociale, ku bëjnë postime nga më të ndryshmet.

Drita sot ka publikuar një fotografi në të cilën shihet së bashku me rejën e saj Necën duke pirë kafe.

Në foton në fjalë të dyja javë veshur mjaftë bukur dhe po duken si dy zonja të vërtëta