Këtë foto Morena nuk do të dëshironte ta shihte kurrë, shikoni si duket me dele (Foto)

Showbiz

Se është modelja më seksi dhe me forma trupore perfekte, këtë Morena Taraku e ka dëshmuar shumë herë, shkruan Gazeta Blic.Ajo u bë pjesë e mediave rozë që nga zgjedhja e saj si ‘Miss Universe’ epitet të cilin e ka mbajtur ndër vitesh por nuk e ka lënë anash as muzikën. Ndonëse nuk ka krijuar diçka të madhe ajo çdoherë u komentua në shtypin mediatik.Morena së fundmi është tejet aktive në rrjetet sociale duke na sjellur fotosesione prej më të ndryshmeve e padyshim që duke mos munguar ato me ekspozimin e gjoksit dhe të pasmeve të mëdha.Mirëpo në një foto të rrallë të saj, ajo duket krejtësisht ndryshe më e thjeshtë e shoqëruar me një dele. Siç duket Morena nuk do të dëshironte një pamje të tillë e cila duket si një fshatare e vërtetë.
Per te pare fotot klikoni mbi reklamenme poshte: