Tuna e merr djepin me vete për Tianin kur shkon në pushime

Showbiz

Tuna dhe Patrisi janë duke kaluar kohën më të lumtur të tyre. U përfol për një ndarje të mundshme por ata po e demantojnë këtë lajm duke prezantuar dashurinë e tyre.

Aktualisht ata gjenden në pushime dhe këtë herë janë më ndryshe. Ata po shoqërohen nga djali i tyre, përcjell ORAinfo.

Tiani për herë të parë po shkon me prindërit e tij në pushime dhe duket se nënës së tij iu ka hapur probleme.

Tuna është detyruar të merr me vete një djep të improvizuar për të voglin e saj, në mënyrë që të kalojnë pushimet si duhen./ORAinfo/