Nusja e Albatritit sërish shtatzënë…Nga kjo foto lindin dyshimet…

E fundit

Albatriti dhe Egzona tashmë janë ndër ҫiftet më të njohura dhe më të dashura për publikun, shkruan ORAinfo.

Ata të dy kanë shumë ndjekës në rrjetet sociale, ku janë aktiv dhe bëjnë postime të shumta.

Kohëve të fundit Egzona është shumë aktive dhe mjaftë e përfolur.

Në një kohë u kritikua se kishte kilogram të tepërt, e edhe në foton e fundit të postuar me burrin, ajo po duket me kilogram të tepërt.

Gjithashtu mënyra se si kanë pozuar ata, duke vendosur Egzona dorën në bark, lindin dyshimet se ajo është sërish shtatzënë…