Xhensila ndryshon tërësisht pamje, nuk do ta besoni si duket tani

Showbiz

Ajo është e njohur për këngët e saj të suksesshme si dhe për bukurinë dhe stilin e saj. Xhensila është shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime nga më të ndryshmet. E sot ajo ka publikuar një fotografi në të cilën shihet me flokë të rregulluar dhe ngjyrë të zezë. Edhe e tillë Xhensila po duket tejet e bukur…