Paraja të zbukuron/ Kështu dukeshin para operacioneve të famshmit nga Alketa te pronarja e Top Channel (Foto)

Showbiz

Sigurisht, koha iken dhe le gjurme per kedo, por ka nga ata njerez qe luften me kohen e bejne me bisturi apo te tjera nderhyrje estetike.

Shume vajza te njohura te showbizit shqiptar, kane nderhyre ne pamjen e tyre te jashtme.
Madje per disa prej tyre ndryshimi eshte aq i madh sa sot nuk njihen nese i krahasojme me pamjen qe kane patur dikur.

Shikoni fotot më poshtë: