Luana shfaqet pa makeup dhe i habiti të gjithë

Showbiz

Të jesh pjesë e ekranit ku të gjithë sytë janë drejt teje, është e nevojshme që të dukesh në perfeksion dhe për këtë sigurisht që në ndihmë vjen makeup-i. Një nga vajzat që shfaqet gjithnjë e kuruar, si në ekran ashtu edhe në fotot që poston në rrjete sociale është Luana Vjollca.Moderatorja dhe këngëtarja si rrallëherë në një postim të fundit në Instastory është shfaqur pa asnjë pikë grimi në fytyrë. Për të parë foton klikoni në hapësirën më poshtë.