I del gjoksi në emision moderatores shqiptare, era i heq bluzën dhe ia zbulon… [VIDEO]

FUN

Mesa duket moderatorja e njohur shqiptare nuk është treguar dhe aq e kujdesshme gjatë regjistrimit të emisionit. Në një moment ka fryrë era dhe i ka dalë gjoksi.

Moderatorja simpatike e “Pop Culture”, Dojna Mema, duket se këtë emision do të vij “me disa surpriza” të befasishme.

Në një video të postuar nga kolegu i saj Kelvi Kadilli, gjatë një interviste me këngëtarin Trim Jetullahu të xhiruar në makinën e tij, bukuroshes brune i ka marrë era bluzën duke i nxjerrë gjoksin në kamera.

Ajo e ka marrë me sportivitet, ndërsa kanë vazhduar të qeshin.