Vazhdon muaji i mjaltit për Adelina Tahirin, sjell pamje mahnitëse nga ky vend

E fundit

Pas kurorëzimit të papritur, këngëtarja Adelina Tahiri ka udhëtuar për në muaj të mjaltit.

Destinacioni i parë për çiftin kishte qenë Vjena, për të vazhduar pastaj në Bullgari, shkruan lajmi.net.

Ajo po qëndron në resortin e skijimit, Borovets, nga ku përmes rrjeteve sociale sjell pamje magjepsëse prej atje.

Adelina postoi pamje nga darka si dhe pamjes së atij vendi gjatë mbrëmjes, e që përmes imazheve dukej që është shumë i frekuentuar në këtë kohë.

Kujtojmë që Adelina kohën e fundit ka lënë pas angazhimet në muzikë dhe është fokusuar në jetën private.