Noizy “fëlliq” Rihanën, komenti në foton e saj do t’ju shkrijë së qeshuri

Showbiz

E nisi si me shaka, por duket se Noizy e ka seriozisht punën e nuses me Rihanën.
Vetëm pak kohë më parë, reperi shqiptar u bë i diskutuar në rrjetet sociale teksa i komentoi Rihanës “nuse” në një foto dhe për çudi vetëm pak ditë më pas ajo postoi një foto e veshur si nuse.

Mirëpo, ditën e sotme, Rihana ka postuar një foto mjaft të nxehtë, por komenti i Noizyt është epik.

Ai i shkruan:

Nuse, sillu mirë”.