Gruaja e “Kemalit” e deklason “Feriden”

Showbiz

E dhimbshme: Fansja i këndon këngën e tij, Ibrahim Tatlises shpërthen në lot

January 19, 2018 admin Leave a comment Uncategorized

Seyma Korkmaz mund të duket nga publiku si femra më e denjë për të qenë bashkëshortja e kolegut të saj, Murat Danaci, me të cilin ndan rolin kryesor në serialin ‘Beni Affet’.

Mirëpo realiteti qëndron ndryshe. Ata janë shokët më të mirë të mundshëm por që të dy kanë partnerët e tyre, përcjell ORAinfo.

Aktori që është i preferuar për shumë femra është i amrtuar dhe ka familjen e tij. Gruaja e tij në çdo paraqitje të aktorit merr më shumë vëmendje se vetë ai.

Në disa fotografi që Murat prezanton portretin më të bukur të familjes së tij vërehet pamja joshëse e të dashurës së tij.

E në realitet Murat ka më shumë shije se në serial, gruaja e tij e ‘deklason’ Feridën.