Çmendet’ Pajtesa…Bën provokim të rëndë duke postuar fotografi nga dhoma e gjumit…

Showbiz

Fiona Gllavica është tashmë ndër aktoret më të dashura për publikun tonë, shkruan ORAinfo.

Së fundmi ajo është bërë e njohur për rolin e saj si Pajtesa tek seriali vendor “çka ka shpija”.

Pajtesa në serial luan një vajzë nga fshati dhe e cila nuk di si të sillet në qytet, por në jetën reale ajo është një femër shumë moderne.

Është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime të shumta dhe të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një fotografi në të cilën shihet nga dhoma e gjumit e veshur me një fustan të shkurtër ku ka ekspozuar gjoksin…