Templates by BIGtheme NET

E çuditshme! Shyhretja dhe nëna e Leartës dashurohen në të njëjtin bukurosh…

Secila nënë dëshiron ta ketë të bijën vetëm për vete. Nënat shpesh dinë të fiksohen pas vajzave të tyre dhe shpesh bëhen xheloze nëse u duket se ato po e duan dikë tjetër më shumë. A është kështu, apo jo?

E, çfarë të thotë e çfarë të mendoj nëna e Learta Jakupit, resë së Shyhrete Behlulit? Dihet lidhja e Leartes me vjehrrën.

Ato janë tejet të afërta dhe ia kalojnë shumë bukur kur janë nën shoqërinë e njëra tjetrës, madje duken si nënë e bijë, shkruan “Kosovarja”.

Learta, që u bë personazh i njohur falë martesës me djalin e Shyhretes, herë pas here shihet edhe me të ëmën, e cila po ashtu është bionde dhe duket tamam zonjë.

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com