Shtatzënia e zbukuron Sulltaneshën Kosem

Showbiz

Beren Saat është një ndër aktoret më të përfolura në mediat turke dhe gjithashtu ndër më të pëlqyerat.

Aktorja ka bërë për vete publikun shqiptare në saje të rolit të Sulltaneshës Kosem por edhe kohë më parë me rolin e Fatmagylit.

Por duket se aktorja nuk po kalon ditët e saj më të mira tashmë sepse është në gjendje të rëndë shëndetësor.

Pasi që ajo ka shtuar shumë peshë dhe dukej e lodhur dhe e plogësht, dhe kjo i bëri mediat të aludojnë se Beren dhe bashkëshorti i saj, këngëtari Kenan Dogulu janë duke pritur një fëmijë.

Sipas burimeve të afërta, Beren është dy muajshe shtatzënë dhe së shpejti do të marrë epitetin nënë.