Nusja e Josefina Topallit duket mahnitëse në foton e fundit

Showbiz

Moderatorja Eva Murati, e dashura e Genar Topallit, djalit të deputetes Jozefina Topalli është kthyer një nga figurat më të komentuara të ekranit shqiptar për shkak të emisioneve që drejton, angazhimit në aktrim dhe shpesh për bukurinë e saj.

Ambiciet dhe dëshira e madhe  e Evës për të qenë e përfshirë në shumë fusha të botës së ekranit, kanë kaluar kufinjtë.

Ditën e sotme moderatorja e njohur ka ditur ta tërheqë vëmendjen drejt saj. Eva është shfaqur mjaft e nxehtë, ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shohim gjithnjë ashtu të ëmbël dhe të thjeshtë.

Në foton e publikuar pak më parë në Instagram, Murati shfaqet artistike me make up të rënduar dhe në pjesën e sipërme të trupit pa veshje.