Jo më me fustane…Nora Istrefi ‘çmend’ me veshjen e saj sot…

Showbiz

Nora Istrefi është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive edhe në mbrëmje e koncerte të ndryshme.

Gjithashtu është sumë aktive edhe në rrjetet sociale, ku bën postime të shumta dhe nga më të ndryshme.

E mësuar kohëve të fundit ta shohim elegante dhe të veshur me fustane, sot nuk e ka bërë këtë gjë.

Sot ajo është shfaqur e veshur me pantollona dhe po duket tejet bukur…