Bëhet nami në rrjetet sociale, ja çfarë publikoi Marina

E fundit

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi tash e sa muaj kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë.

Çifti në fjalë nuk është se po ekspozohen edhe aq shumë në rrjetet sociale- shkruan Indeksonline.

Është Marina ajo e cila pak më parë ka publikuar një fotografi të përbashkët me Getit, teksa të dy duken për bukuri!