Shihni si duket Samanta Karavello në këtë FOTO

Showbiz

Larg efekteve të Snapchat-it apo të Instagram-it, ja si duket këngëtarja…
E njohim që të vogël dhe gjithmonë shfaqet e qeshur dhe mjaft e ëmbël. Tashmë Samanta është rritur dhe është ndër këngëtaret më të suksesshme në vend. Rralle herë mund ta shohim në portale apo në intervista por kur del mahnit të gjithë. Në foton me poshtë të postuar nga vetë Karavella mund ta shihni sesi duket ajo pa filtra e pa makeup, vetëm ujë e sapun.Klikoni në hapsirën më poshtë për të shikuar foton.