Do t’i harroni vajzat e Shyhretës po ta shihni këtë mbesë të saj

Showbiz

Është familja më e komentuar e shoëbiz-it kosovar dhe si e tillë nuk e ka ndërmend t’ia lëshoj ‘fronin’ ndonjë familjeje tjetër.

Shyhrete Behluli ia ka bërë ‘sherrin’ edhe anëtarëve të familjes duke përfshirë edhe familjen e vajzës së saj, përcjell/hajgareshqip/.

Është Njomza ajo që ka dy vajza kaq të bukura, të cilat Shyhretja i ka më të dashurat e saj. Ajo në një fotografi në Instagram ka prezantuar ato me shumë dashuri duke treguar sesa shumë i do ato.

Është mbesa saj e madhe ajo që ka marrë më së shumti vëmendje me pamjen simpatike që ka. Mbesa e Shyhretës po ia ‘ftohë’ edhe vajzave të Shyhretës.

Ja sa e bukur është ajo.