Arbana Osmani jep lajmin e shumëpritur për publikun

E fundit

Arbana Osmani është një nga prezantueset më të dashura për publikun shqiptar. 

Ajo njihet edhe për emisionet e saj tejet të shikuara dhe mjaftë të pëlqyera, e për adhuruesit e saj Arbana ka një lajm të rëndësishëm, shkruan Indeksonline.

Prezantuesja shqiptare ka bërë të ditur që në muajin shkurt do të nis edhe edicioni i dytë i emisionit të saj ‘Dua të të bëj të lumtur’. Edhe ky edicion do të jepet në Top Channel.

Ndryshe ky emision shpërfaq histori tejet të ndjeshme njerëzore nga pjesë të ndryshe të Shqipërisë