Learta po ‘shpërthen’ nga kilogramët …A është me të vërtetë e tillë apo zgjodhi fustanin e gabuar…

E fundit

Learta Jakupi është reja e këngëtares së njohur të muzikës popullore, Shyhrete Behlulit, transmeton ORAinfo.

Ajo u bë e njohur për shkak të vjehrrës së saj, dhe tani ka një mori ndjekësish në instagram.

Madje tashmë ka hapur edhe biznesin e saj më të ri të cilin e promovon vazhdimisht.

Learta është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshme.

Mbrëmë ajo së bashku me familjen e burrit ishin prezentë në një dasmë, ku Shyhretja publikoi një fotografi të përbashkët, shkruan ORAinfo.

Por, ajo që bie në sy është Learta e cila duket shumë e shëndoshë.

Mbase e tillë po duket edhe për shkakë të fustanit që ka veshur i cili ka krahët e ngritur…