Big Mama mbushet me dukat…

E fundit

Këngëtarja që bëri bujë me nofkën ‘Big Mama’ në fillim të karrierës, sot po i kërkohet të ndërrojë këtë nofkë për shkak të ndryshimit drastik  që bëri në pamje.

Big Mama më shumë se për këngët e saj, ajo njihet për humorin që ka në çdo paraqitje publike

Nga Big Mama ajo shndërrua në një ‘Seksi Mama’ dhe tani këngëtarja po mundohet shumë ta promovojë ‘epitetin’ që mori.

Ajo së fundi ka veshur një kostum të cilin e kombinoi me ngjyrë ari dhe në flokë ka vendosur një aksesor të dukatit.

Bigi lë përshtypjen e një nuseje tetovare që kanë ‘pasion’ dukatin./ORAinfo/