Tuna bëhet brune, shokuese pamja e saj

Showbiz

Gjithnjë komentohet për dukjen, por edhe jetën personale.

Tuna gjithnjë përbën lajm. Ajo së fundmi kaloi disa ditë pushime me të dashurin e saj Patrisin dhe djalin e tyre Tianin në New York.

Ndërsa tani këngëtarja shqiptare nga Maqedonia ka vendosur të ndryshoi stil, shkruan Indeksonline.

Tuna ka ndërruar ngjyrën e flokëve nga biondinë ajo është kthyer në brune.

Kjo shihet në fotografitë e fundit të postuar nga vet ajo në rrjetin social Instagram, ku këngëtarja shihet me një shoqe të sajën./Indeksonline/