A e keni parë ndonjëherë kështu Leonorën?

E fundit

Është fjala për artisten Leonora Jakupi e cila në çdo paraqitje vjen me sharm dhe elegancë, e kështu vazhdon të shfaqet në çdo fotografi të saj.

Këngëtarja e njohur kosovare shquhet për stilin e saj interesant.

Ajo madje shquhet edhe për stilet e ndryshme të llukut, që gjithnjë prapa kësaj qëndron parukieri Kaci Lleshi.

Është vetë Kaci i cili ka publikuar dy imazhe të Leonorës, që duket se po befason me pamjen e saj, së cilës do i kenë lakmi shumë artiste të tjera.

Viti që lamë pas për këngëtaren Jakupi, ishte tejet i angazhuar me projekte të shumta dhe mbrëmje e sidomos gjatë fundvitit. Kënga e fundit që ka publikuar është “E pa prekur”.