Kështu kërcen Egzona në krahët e Albatritit!

E fundit

Egzona është gruaja e këngëtarit të njohur kosovar, Albatrit Muqiqit, shkruan ORAinfo.

Ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Egzona ka hapur edhe butikun e saj të fustaneve së bashku me kunatën e Leartës, Necën.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

E sot postoi fotografi me bashkëshortin e saj, ku të dy po duken më të dashuruar se kurrë…