Luana i futet biznesit, ja ku do ta shihni moderatoren [FOTO]

E fundit

Tani e tutje Luanën nuk do ta shihni vetëm si moderatore apo këngëtare.

Moderatiorja sapo zbuloi në puntatën e sotme të emisionit të saj ‘Shiko kush luan’ se shumë shpejt do të hedhë në treg linjën e saj të parfumeve.

Gjatë njërës prej lojërave ku ajo vetë u bë pjesë i duhej të zgjidhte aromën e një parfumi. “Parfumi im do dalë së shpejti në treg dhe kjo është diçka ekskluzive”- u shpreh moderatorja.