Shokuese, gjendet sozia e Luanës, uppss është mashkull

E fundit

Djali i cili është bërë temë e medieve botërore për faktin se bëri shumë operacione për të ngjarë me personazhin e njohur ‘Kukulla Ken’ po përflitet edhe në Shqipëri.

Kjo se, ai është krahasuar me prezantuesen Luana Vjollca, shkruan lajmi.net

Ka qenë faqja e VIP-ve në Instagram të cilët kanë bërë një bashkim fotosh, atë të Luanës dhe të djalit në fjalë dhe kanë shkruar se ata janë pothuajse identik.

Me këtë mendim të tyre u pajtuan edhe shumë ndjekës të cilët nuk kanë rreshtur së kritikuar Luanën për operacionet e shumta.