Çunmulaj dhe Stanaj bëjnë pite në Amerikë

E fundit

Dy shqiptarët e famshëm vendosën që darkën ta hanë shqiptarçe, ata gatuan pite së bashku.

Nuk po i harrojnë traditat….sa e shijshme! Pitja është një prej ushqimeve tradicionale ndër më të pëlqyerat tek ne. Këtë e pëlqejnë edhe të famshmit.

Emina ka ndarë momente kur procesi i gatimit të këtij ushqimi ka përfunduar. Nuk mund ta mohojmë se ata kanë bërë pite shumë të shijshme, të paktën kështu duket në videon e Eminas në InstaStory.

Ndryshe Çunmulaj dhe Stanaj janë miq të mirë, ata shpesh postojnë fotografi e video së bashku në rrjetet sociale./21Media