Marina bëhet brune, nuk do ta njihni sa shumë ka ndryshuar

Showbiz

Moderatorja simpatike, Marina Vjollca ka befasuar me publikimin e saj më të fundit.

Ajo ka përdorur një opsion të Snap Chat-it dhe e ka ndarë me të gjithë në rrjetet sociale.

Në postimin e saj ajo ka pyetur fansat nëse e gjejnë dot se kush është personazhi në foto.

Kaq ndryshe duket moderatorja me këtë foto, e cila me siguri do ju bëjë të qeshni. Edhe moderatorja e emisionit ‘C’est la vie’ nuk mund t’i qëndrojë larg Snap-it.

Pasi mbylli me sukses emisionin e parë në Klan, Marian është duke pushuar dhe nuk dihet nëse rikthimi i saj në ekran do të jetë i afërt.