Valdrin Sahiti po bëhet baba,publikon video me barkun e fryrë të Editës(VIDEO)

Showbiz

Valdrin Sahiti dizajneri me i njohur ne trojet tona ka disa muaj që u martua me bukuroshen, Edita Ramadanin në një ceremoni shumë private të mbajtur në Las Vegas.

Ai me bashkëshorten e tij janë bashkë qe shatë vjet, ku tregoi se kanë bashkëjetur një kohë të gjatë.

Dizajneri i njohur muaj me pare ne nje emision te Rudines konfirmoi se bashkeshortja e tij tashme eshte shtatezene dhe ndehej shume i lumtur.

https://www.instagram.com/p/BZqWgKqlUOX/?utm_source=ig_embed

Valdrini ne rrjetin social publikoi nje video ku tregon barkun e fryre te bashkeshortes dhe ndjehet shume i lumtur dhe mezi po pret lindjen e vajzes ku ai edhe tregon gjinine e bebes.