Media shqiptare: Luana Vjollca ndahet nga Krenar Çoçaj! Shihni ç’thonë të afërmit e dyshes [FOTO]

Showbiz

U  bë shumë kohë që në media përflitet shumë se Luana Vjollca është në një lidhje dashurie dhe se ishte ai që e shoqëroi edhe në dasmën e motrës së saj, Marinës. Krenar Çoçaj është mashkulli që ka bërë për vete moderatoren Vjollca dhe anasjelltas Luana atë. Edhe pse Luana dhe Krenari nuk janë prononcuar ne media si të lidhur, këtë gjë e dinë të gjithë vetëm se Luana dëshiron që disa gjëra të ngelen vërtet private edhe pse vështirë të ndodh kjo gjë.

Por sot në median shqiptare u përfol se së fundmi dyshja kanë patur një krisje në marrëdhënien e tyre. Por të afërmit e çiftit kanë thënë për “Express” se Luana dhe Krenari vazhdojnë lidhjen, madje dyshja po shijojnë pushimet së bashku në St.Moritz./intv.al/