Ja sa kushton ora tejet e shtrenjtë e Rozana Radit

Showbiz

Në pamje të parë, ora nuk na u duk aq e thjeshtë e për këtë, Blitz.al kërkuam zbuluas se ora ëhtë Lancaster, qeramikë e zezë dhe “full diamant”

Edhe pse nuk shquhet për shpenzime marramendëse apo për shuma të mëdha parash për aksesorë, duket se paskemi ditur shumë pak për bizhuteritë e Rozana Radit.

Mbrëmjen e kaluar, moderatorja dhe këngëtarja e njohur ishte pjesëmarrëse në një prej eventeve në kryeqytet dhe postoi në Instagram një foto ku shfaqej me një gotë në dorë… dhe me një orë.

Ora është e zbukuruar me 571 diamantë 4.34 karatësh dhe kushton plot 3900 euro.

Nuk e dimë nëse ky aksesor është dhuratë apo e blerë nga vetë Rozi, por mund të themi se orë të tilla shohim shumë rrallë.