Adelina shtatzënë?… Ja çfarë ushqimi po ha ajo…

Showbiz

Emri i saj muajt e fundit ishte më i përmenduri, kjo sepse këngëtarja i dha fund beqarisë.

Nuk shkoi larg dhe u tha se ajo është shtatzënë, kjo sipas burimeve të cilat tregon se këngëtarja ishte parë në qendrën klinike për kontrollë, së bashku me bashkëshortin, shkruan Kosovarja.

Me që gjithmonë është përfolur për linjat bombastike, duket se edhe në shtatzëni po vazhdon të ushqehet me kujdes, duke treguar përmes llogarisë së saj një pjatë të bujshme me fruta.

E për këtë, iu tregon fotografia në vazhdim.