Krenari i Luanës i komenton Marinës, zbulohet një detaj rreth ndarjes

Showbiz

Çifti Luana Vjollca – Krenar Çoçaj, tash e dy vite po shijojnë dashurinë e tyre, edhepse shpesh herë nëpër media shkruhet për një ndarje të mundshme mes tyre, shkruan Artistët Shqiptarë.

Edhe ditët e fundit u raportua një gjë e tillë, por sot Krenari dëshmon të kundërtën.

Marina me Getin e Luanën aktualisht ndodhen me pushime në një vend malor ku edhe po shijojnë skijimin, e nga atje Marina ka publikuar një foto me Getin, ku Krenari ka komentuar.

“Çfarë fotografie! Profesionale” ka komentuar Krenari ndërsa Marina ia ka kthyer “Thuaj qe neve pozuam bukur se ndryshe…” duke qeshur.

Kjo gjë dëshmon për afërsinë mes tyre dhe se në mes Luanës e Krenarit nuk ka ndodhur një ndarje!