Nora Istrefi ‘tërbon’ Instagramin, ja paralajmërimi që bën

Showbiz

Këngëtarja e dashur nga Kosova, Nora Istrefi njihet për bukurinë e saj ekzotike, si dhe për format mjaft të bukura trupore. Ajo nuk ka qenë shumë aktive me projekte muzikore, por në Instagram ka publikuar foto mjaft të bukura dhe sensuale.

Sot ajo ka publikuar një video, ku është veshur totalisht me të bardha, kun a paraljamëron për diçka. Zbulojeni!

A post shared by Nora Istrefi (@_noraistrefi_) on

Nora së shpejti do lancojë këngën e saj më të re të quajtur ‘Tymi idashnisë’, që pritet të jetë një tjetër sukses i saj. Siç mund ta shikoni dhe nga videoja, Nora duket një yll i vërtetë më veshjen e saj si dhe me linjat trupore, ku i ekspozon gjithnjë.

Fansat me padurim po e presin këtë projekt të ri të këngëtares, po ju?