Elita Rudi kaq e bukur në këto imazhe, do të çmendet Gjiko kur t’i shoh

Showbiz

Elita Rudi është prezantuesja e njohur shqiptare e cila komentohet shumë për pamjen e saj.

Së fundi, ajo është parë shumë e bukur në disa imazhe të publikuara në Instagram.

Elita dukej e mrekullueshme dhe shumë e bukur në këto imazhe.

Kurse merita për grimin i takon Sellmës, e cila është njëra nga grimeret më të njohura shqiptare.