Dashuria vjen nga stomaku! Ronela Hajati na tregoi se është “nuse për shtëpi”, Young Zerka qenka me fat! [FOTO]

Showbiz

Ajo është një nga këngëtaret më të mira shqiptare dhe shumë e komentuar jo vetëm për anën profesionale por edhe atë private. Po, po, kur themi për jetën private e kemi fjalën për lidhjen me Young Zerkën, ku pas shumë e shumë thashethemesh, Ronela pranoi para pak javësh se Zerka është i saji.

Ronela njihet për tipin e saj shumë të hapur dhe çapkën, mirëpo qenka edhe një vajzë për shpi, nikoqire siç thonë korçarët, meqë Zerka është nga Korça. Këngëtarja ka publikuar një foto ku tregon ushqimet që kishte gatuar dhe shkruan: “Jam goxha kuzhiniere”.
Të lumtë Ronela!