Reja e Remzies me veshjen më të veçantë ndonjëherë…Kaq klasike është ajo…

Showbiz

Gëzime Krasniqi është e fejuara e djalit të këngëtares së njohur kosovare, Remzie Osmani, shkruan ORAinfo.

Ajo tashmë është bërë e njohur dhe ka një numër të madh të ndjekësve në rrjetet sociale.

Gëzimja është shumë aktive dhe bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një fotografi në të cilën shihet me një pamje tejet të bukur me stilin klasik bardh e zi…/ORAinfo/