JA SE SI DO TE QUHET SERIALI I RI I NIHANIT DHE POJRAZIT

Showbiz

Aktualisht janë ndër aktorët më të suksesshëm turk. E dy yjet janë bërë bashkë për të sjellë një projekt gjigant.

Neslihan Atagul dhe Ilker Kaleli do të vijnë në rolet kryesore në një projekt të titulluar “Vetëvrasje”.

Seriali ka filluar xhirimet dhe do të shfaqet online. Aktorja Atagul do të dëshmojë edhe njëherë aftësistë e saj të jashtëzakonshme në aktrim pas serialit shumë të suksesshëm “Kara Sevda”, ashtu si edhe Ilker Kaleli pas serialit “Poyraz Karayel”.