A e mbani mend “Nazifin e vogël” tek seriali Karadayi, ja si duket sot (FOTO)

TE NDRYSHME

Seriali “Karadayi” ishte njëri ndër serialet më të shikuara në Kosovës.

Aty luajtën shumë aktor të famshëm turk si: Berguzer Korel, Kenan Imirzalioglu. Ndër personazhet e këtij filmi ishte edhe Nazifi i vogël.

Emri i tij është Ata Berk Mutlu. Ai sot është rritur dhe duket më ndryshe.

Më poshtë keni fotot e tij: