“Çënari” me fat , Almeda Abazi është kaq e bukur

Showbiz

Alemeda Abazi para një viti i dha fund beqarisë së saj duke u martuar me Tolgahan Saysiman.

Aktori i njohur turk dhe shqiptarja e bukur, duket se kanë martesë të lumtur dhe janë shumë të lidhur me njëri tjetrin.

Së fundi, Almeda ka publikuar një imazh ku duket aq e këndshme, kurse Tolgahan është një mashkull shumë me fat.

Ndryshe, Tolgahan është shumë i njohur tek shqiptaret sidomos me rolin e “Çënarit”./Indeksonline/

Ndryshe, Tolgahan është shumë i njohur tek shqiptaret sidomos me rolin e “Çënarit”./Indeksonline/