Lolita e Besnik Qakës publikon imazhin më të ëmbël para lindjes së vajzës

Showbiz

Këngëtari Benik Qaka dhe gruaja e tij Lolita janë përballë një pritje të ëmbël.

Ka mbetur edhe pak kohë dhe dyshja do të bëhen prindër për herë të pare dhe gjinia e foshnjës është vajzë, shkruan lajmi.net E pak ditë para lindjes Lolita ka zgjedhur ta realizoi një fotosesion, dhe njërin nga imazhet e ka ndarë me ndjekësit në rrjete sociale.

Këto fotografi do të mbesin kujtimi më i mire për çiftin nga koha kur bebja kishe qenë në bark.

Lolita ka pranuar shumë komente positive nga ndjekësit ndërsa duket për mrekulli.