Rovena Stefa fyen simbolet më të shenjta kombëtare (Foto)

Showbiz

Këngëtarja nga Shqipëria, Rovena Stefa fyen simbolet kombëtare, duke i vendos në pozat e saj provokuese, shkruan Magazina.al.

Në një fotografie të ngarkuar me photoshop, Stefa ka vendosur flamurin kombëtare por edhe emblemat e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës si dhe atë të Ushtrisë Çlirimtare për Preshevë, Medvegjë dhe Bujanoc, duke u munduar të zbukurojë foton e postuar ne Facebook.

E ashtequajtur kengetare, Rovena Stefa kohëve të fundit është është fokusuar vetëm në fotografi, duke mos i dhënë rëndësi zërit të saj i cili edhe ashtu i mungon.

Ajo vazhdimisht mundohet të qëndrojë në qendër të vemendjes me pozat provokuese por që edhe me këtë po ia huqë.

Jo vetëm kaq, vlenë të theksohet se Rovena në këtë pozë provokuese ka përdorur në masë të tepruar të ‘Photoshopin’ duke arritur keshtu t’i afrohet deri diku Linda Morines.